1 den do odjezdu...

22.06.2010 10:17

Tak se nám to blíží! Zítra vyrážíme! Pojedeme ve třech autech - Espace: Pavel, Marcelka, 4 kola, Galaxy: Vašek, Petr, 4 kola, A6: Vojta, Luděk, Česťa, Aleš - ten bude určitě alternovat s řidičem Espace! :-). Vašek s Petrem dobrovolně vyráží na cestu stylem "na pohodu" o cca hodinu až dvě dříve, než zbylé dva vozy, sraz si dáme operativně buďto na Brenneru, za Europa Brücke, nebo na první pumpě Sirius v Itálii na premiérové italské espresso, to domluvíme operativně. Espace s A6 vyrazí 12:30 po dopoledním zaměstnání.

Kola, prosím, shromažďujte na Sadové 7, dnes, 22.6. po 17. hodině.

Předpokládaný příjezd na místo je kolem 20té hodiny večer, po ubytování se zajdeme navečeřet, podle únavy buď jen do restaurace v hotelu nebo zajdeme do města rovnou načerpat atmosféru! Ale to je opět na domluvě.

Rozčlenění pokojů už jsem psal, Vojta s Luďkem spí v jednolůžácích, Vašek s Petrem a Česťa s Alešem.

Co pojedeme následující den, se domluvíme kolektivně na místě, původní plán byl Altissimo, v poslední době jsme opakovaně diskutovali Tremalzo v opačném směru, než jsme jeli loni, což je určitě atraktivní varianta. Pokud se tak domluvíme, původně plánované Monte Velo na 3. den bychom vypustili a odjeli bychom zbylé dvě tůry (varianta s Tremalzem je určitě atraktivnější, navíc budeme-li jí startovat, využijeme skutečnosti, že kola budou ještě v autech a na vlastní start se přepravíme motorizovaně (teda pokud bychom nechtěli jet rovnou z Rivy! :-)). Zbylé dva dny už budeme vyjíždět na kolech přímo od hotelu.

Počasí by mělo být příznivé. Blíže viz. na:

http://www.accuweather.com/cs/EUR/IT/IT017/Riva%20Del%20Garda/Quick-Look.aspx

nebo

 http://www.meteotrentino.it/bollettini/today/generale_en.aspx

jinými slovy teplo až 28 st. a pokud vůbec zmokneme, tak jen náhodně, chvilku a pak zase hned bude hezky!

To je tak asi vše, co mě teď napadá, takže zbytek už osobně a nebo telefonicky!

 

Zpět