Garda 2010

06.05.2010 10:31

Tak je to tady, blíží se nám termín 23.6. - 27.6.2010, kdy pojedeme na 2. ročník výjezdu na Gardu, a proto jsem se rozhodl opět zprovoznit tuto stránku, kde chci shromažďovat důležité údaje ohledně této akce.

Kdo jede?

Seznam těch, co závazně přislíbili svoji účast: Pavel, Marcela, Vojta, Vašek, Luděk, Aleš a nově Petr Vavruša a Česťa Kříž. Celkem nás tedy pojede 8. Ubytování jsem už se Sabrinou domluvil, cena bude za osobu 30€, bez "papíru" za osobu a noc ve dvoulůžkovém pokoji, a 45€ v jednolůžkovém pokoji. 15€ je potom poplatek za večeři, pokud bychom chtěli jíst v hotelu, jinak snídaně je jako obvykle v ceně.

Jak spíme?

Jako obvykle, Vojta a Luděk v jednolůžácích (pro Vojtu jsem žádal manželskou "betlu", jeden nikdy neví... :-)), ostatní ve dvoulůžácích a to já s Marcelkou, Vašek s Petrem a Česťa s Alešem.

Doprava

Navrhuji stejně jako loni odjezd z Brna kolem poledne 23. (Vašku, zkus si proto na stejný den v poledne už nenaplánovat žádnou obchodní schůzku! :-)). Já  vezmu Espace, Vašek se pokusí domluvit s Laďou na jeho Galaxy, tím bychom dostali při neúčasti Pavla seniora všechny kola do aut. Něco mi říká, že Vojta bude chtít vzít vlastní auto, proto s tím tak nějak počítám.... Slabší povahy si budou medikovat Kinedryl podle schématu 1 -1- 0, případně přidají Diazepam 5mg podle stejného dávkování....:-)

To je asi zatím na úvod vše, zbytek budu dopisovat, jak se bude termín blížit a my se domlouvat....

Zpět