Z Brna do Gamingu

 

Z Brna po státní silnici do Znojma. Ve Znojmě zahnout za řekou, za autobazarem, do místní části Nový Šaldorf směr hraniční přechod na Retz (těsně před hranicemi je čerpací stanice ÖMV, kde možno do 22 hodin načerpat PHM ještě v Česku).

 Asi 7 km za Retzem je odbočka na Egenburg, je to asi 1km za pumpou Agip vlevo. Zde odbočit.

 V Egenburgu na kruhovém objezdu jet rovno až do města Maissau.

 V Maissau na světelné křižovatce rovno, nejezdit doprava (to je přes 7 vesnic, samá zatáčka…), pozor, za křižovatkou je radar.

 Asi 5 km za Maissau vpravo je odbočka na vedlejší silnici na Hohenwarth, projede se třešňovou álejí do obce Grossmaisselsdorf, v ní, na křižovatce, rovno, stejně jako i následně v Hohenwarthu, až se dojede do vesnice Strass.

 Zde opět, na křižovatce, kde se přijíždí z vedlejší silnice, jet rovně kolem vinných sklípků, nikoli vlevo, na Kamern.

 V Kamern, na Téčku (příjezd z vedlejší), odbočit doprava na Krems.

 V dalším městečku (Langenlois) na kruhovém objezdu pokračovat rovně. Stále se držet po hlavní silnici a držet se směrovek Krems.

 Varianta bez dálniční známky: buď před přejezdem mostu přes Dunaj v Kremsu nebo za ním sjet z přivaděče a odbočit proti proudu řeky. Silnice vede po obou stranách. Tímto směrem pokračovat až do města Ybbs an der Donau, kde se směrovat k dálnici A1, podjet ji a pokračovat dál směr: Purgstall, Scheibbs, Kiemberg, Gamming

 Varianta s dálniční známkou: V Kremsu pořád po rychlostní silnici rovně, přes most přes Dunaj na dálniční přivaděč na St. Polten.

Odbočit z rychlostní komunikace až při nájezdu na A1 směr Linz

 Dál po dálnici asi 60km přes Melk (vidět klášter vpravo). Spadnout až na výjezdu Ybbs. Po sjezdu z dálnice je kruhový objezd (naproti němu steak house s Fiatem 600 na střeše), zde odbočit do kopce, tedy vlevo a podjet dálnici.

Pokračovat rovno 25 minut stále po hlavní, je to cca 30km, přes městečka postupně: Wieselburg, Purgstall, Scheibbs, Kiemberg, Gamming.

Celá trasa měří mezi 250 - 260 km a podle rychlosti a počtu zastávek se dá sjet mezi 2,5 - 3 hodinami.

GPS varianta ke ztažení zde..